Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Fasádní a stavební bloky Air Brick - Fasade blok

FASADE BLOCK system fasádní štípané bloky se používají hlavně pro stavbu stěn a fasád v obytných domech a veřejných budovách. Je možné je postavit ke hrubému neomítnutému zdivu mebo k provedenému zateplení stěn a získat tak hotovou fasádu . Použitím fasádních bloků navíc získáte další vrstvu zdiva , která zvýší tepelnou a hlukovou odolnost stavby . Bloky jsou vyrobeny z vysocejakostního vibrolisovaného betonu, který je nenasákavý , mrazuodolný s vysokou životností při nulových nákladech na údržbu. Prvky umožňují stavbu libovolného tvaru. Díky preciznímu zpracování bloků (rovnými hranami) umožňují stavbu stěn s minimální spotřebou pojiva a zkráti dobu provedení stavby. Široká škála barev a tvarů fasády série umožňuje nádherné a originální řešení. Dodávány jsou bloky o rozměrech 38 x 7,5 x 10 cm a 38 x 16 x 10 cm.

AIRBRICK system stavební zdící systém, který umožňuje provádět klasické stavby budov, zdí, zahradních domků, garáží, opěrných zdí s kompletní oboustranou hotovou povrchovou úpravou, které barevně i strukturou zapadá k dodávanému sortimentu štípaných plotových bloků a fasádních obkladů a fasádních bloků v sérii FASADE BLOCK .

Prvky řady GARÁŽ umožnit provádění stavby jednopodlažních budov s lehkou střechou nebo podkroví v zastavěném území bez nutnosti budování základového systému. Inovativní systém umožňuje rychlou výstavbu komerčních budov a třikrát zkrátit dobu jeho realizace. Nabízí připravené technologické řešení (základy, stěny, střechy) šité na míru individuálním potřebám zákazníků.