Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Dlažba - rozdělení

  • Vymývaná dlažba ( PŁUKANE ) - je dvojitá vrstvená dlažba s horní vrstvou přírodního kameniva. Výsledkem komplikovaného technologického procesu ( dodatečné vymývání  kamínků na povrchu ) vzniká dlažba, která je podobná přírodnímu kameni a udržuje rovnoměrný a funkční povrch. Přírodní kámen na povrchu dlažby zaručuje dlouhodobou  barevnou stálost a životnost.
  • Broušená dlažba  ( ŚRUTOWANE ) - je dvouvrstvá dlažba, vyráběná procesem vibrolisování. Vrchní vrstva je složena  z přírodních materiálů  jako je čedič nebo žula, které jsou vlisované do povrchu dlažby. Tyto materiály dávají dlažbě charakteristický vzhled podobný přírodnímu kameni, žulovým kostkám. Přírodní kámen na povrchu dlažby zaručuje dlouhodobou barevnou stálost a životnost.
  • Serie  Colormix - je dvouvrstvá  probarvená dlažba vysoké jakosti.  Dlažba je unikátní svou nabídkou barev, které přecházejí v různých odstínech. Plocha z dlažby série COLORMIX nepůsobí jednolitým, monotóním  dojmem a barevně rozbíjí jednolité betonové plochy.
  • Serie Color - je dvouvrstvá probarvená dlažba vysoké jakosti v klasických barevných odstínech.
  • Serie  Vintage - je celoprobarvená betonová dlažba vysoké jakosti, která je dodatečně upravena (otloukána, postaršena ), aby dostala nádech historické dlažby. Je nabízena v široké paletě barev.