Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Plotové panely, branky a brány dvoukřídlé a posuvné

Dřevo, kov, kombinace  dřevo - kov 

  • Nabízíme dodávky a montáž plotových panelů ze dřeva, kovu nebo v kombinaci dřevo s kovanými ozdobnými prvky a dřevo v kombinaci s laserem vypalovanými plechy. Tyto výplně se dodávají v typizovaných rozměrech nebo můžou být vyrobeny podle vašich požadavků na míru. 
  • Veškeré dřevěné prvky jsou z výroby opatřeny tlakovou impregnací a základním bezbarvým nátěrem. Podle přání zákazníka jsou opatřeny silnovrstvou lazurou SADOLIN v požadované barvě. Kovové a kované prvky jsou žárově zinkovány a opatřeny práškovou barvou. Součástí dodávky jsou seřizovatelné závěsy, dorazy a zámky. Posuvné brány jsou dodávány včetně vodících sloupků a pojezdů. Pojezdové brány jsou konstruované jako samonosné. Na zakázku lze vyrobit posuvné brány pojezdové jednodílné a teleskopické.  
  • Nabízíme i montáž el. pohonů dvoukřídlých a posuvných bran, el. zámků branky ap., ale pouze ve spojení s dodávkou našich plotových výplní.     

Kované, kovové a tahokov

Spolupracujeme s předním českým výrobcem kovaných, kovových a tahhokovových plotů, branek bran dvoukřídlých a posuvných. Kvalitní povrchová úprava včetně žárového zinkování zaručuje, že o svůj nový plot nemusíte pečovat minimálně po dobu následujících 40 let. Finální elektrostatický nástřik zajišťuje v porovnání s práškovými barvami snadnou možnost opravy v případě mechanického poškození.

Kované - klasické

Klasické kované ploty v sobě snoubí střídmý design a funkčnost při zachování příznivé ceny. Jsou vyráběny z plné čtyřhranné oceli 14 x 14 mm a ploché oceli 30 x 6 mm. Spoje jsou vždy ručně nýtovány. Uvedena je pouze základní nabídka. Přidanou hodnotou našich kovaných plotů je vysoký podíl ruční práce na jejich zhotovení. Nabízíme široký výběr ručně kovaných špic vycházejících přímo z materiálu tyčí, které zakončují. Na přání zákazníka dokážeme materiály také dále zušlechťovat - opracovávat po hranách či po ploše. Veškeré spoje tradičních kovaných plotů nýtujeme či sponkujeme také ručně. Uvedena je pouze základní nabídka. Na požádání Vám zašleme celý katalog, popř. nás můžete navštívit.  

Kovové - moderní

Moderní ploty jsou rozmanitou skupinou modelů, které svým geometrickým řešením vhodně doplní vaši novostavbu či minimalisticky vyhlížející starší dům. Kromě plotů z horizontálně nebo vertikálně uložených hliníkových profilů či tvarově páleného plechu v této kategorii najdete také průhlednější varianty sestavené z kruhové a ploché oceli. Charakteristické jsou pro tuto skupinu šroubované a svařované spoje. Uvedena je pouze základní nabídka. Na požádání Vám zašleme celý katalog, popř. nás můžete navštívit.

Kovové - tahokov 

Předností plotů z tahokovu je nejen jejich moderní vzhled, ale i pestrá nabídka designů lišících se mírou průhlednosti. U plných tahokovů lze využít rozdílné optické propustnosti. Při pohledu z ulice na pozemek je totiž průhlednost nižší než v opačném směru. Uvedena je pouze základní nabídka. Na požádání Vám zašleme celý katalog, popř. nás můžete navštívit.