AIR BRICK SYSTEM 

GARÁŽE na klíč nebo svépomocí rychle a levně 

 

 

Novinkou pro rok 2011, kterou firma Drewbet uvádí na trh je unifikovanou řadu garáží a domků  z betonových tvárnic ze štípaného vibrovaného betonu, který imituje  přírodní pískovec. Firma nabízí komplexní řešení celé stavby od základů až po střechu. Podle vybraného typu  obdžíte kompletní dodávku materiálu potřebných k vybudování stavby a technologický podstup k montáži. 

Snížení nákladů na výstavbu v porovnání s klasickýmí technologiemi :

    Zdivo je provedeno z dutých štípaných betonových bloků z vibrovaného betonu, které mají  z venkoví strany provedenou povrchovou úpravu imitující přírodní pískovec v několika barevných provedeních a vnitřní strana  má hladkou úpravu. Toto řešení šetří časově a finančně náročné provedení venkovních a vnitřních omítek a značně zrychlí výstavbu.Otvory v tvárnicích přispívají k významné úsporě použitého betonu, ulehčí výstavbu, akusticky izoluje a zvýší tepelnou izolaci stěny.

Barevné provedení : bílá

  

                                 

 

             

                                                    venkovní strana                                                 vnitřní strana                                                      
 • Inovativní systém základů  . Systém základů stavby umožňuje dosažení až  60% úspory oproti tradičním technologiim při zachování dostatečných pevnostních  parametrů.

    
 • Střešní konstrukce. Díky zjednodušené konstrukci střechy a sériové výrobě příhradového nosníku je možné snížit náklady na výrobu.

            
Ukončení krokve                             čelní ozdobná deska

 

          

Ukončení nároží                                 Konstrukce štřechy

Ušetříte čas i peníze

 • Tradiční stavební technologie znamená především větší nároky na pracnost a spotřebu materiálů. Tato nová  technologie je omezena na provedení malých výkopů na  patky ( cca 40 x 40 x 60 cm). Spotřeba betonu je omezena na vylití základových patek a svrchního bednění, které je součástí dodávky. Základ systému tvoří prvky z vibro betonu, které zároveň slouží  jako ztracené bednění . 

  Inovační řešení - jednoduchost a funkčnost
 • Vlastní stavba moderního vzhledu  díky použitým materiálům ( bloky z vibro betonu ) a použitím systému  ocelových výztuží splňuje veškeré požadavky a normy v rámci EU. 

                 

Krása a trvanlivost

 • Tato stavba z betonových vibrolisovaných tvárnic z venkovní strany připomínající přírodní pískovec,  tvoří vysoce estetický a harmonický celek. Všestrannost, neutrálnost  a krása přírodního kamene umožňuje tuto stavbu začlenít do celků  stávajících staveb. Trvanlivost betonu a ostatních použitých materiálů přispívá k vysoké odolnosti stavby vůči povětrnostním vlivům, vysokou mechanickou pevnost a pohodlnou údržbu. 

Pohodlí a bezpečnost

 • Všechny komponenty jsou vyrobeny z jakostních materiálů. Vysoká pevnost  bloků z vibro betonu, použití jakostních tmelů a ocelová výztuha zajišťují vysokou pevnost stavby,  nízká nasákavost bloků zajišťuje vysokou odolnost proti vlhkosti a mrazu. 

Stavební projekt - péče o budoucího zákazníka

 • Výrobce a dodavatel nabízí  projektantům a budoucím investorům plnou podporu při projektování budov, poradenství ve všem fázích výstavby, montážní návody, úpravu pro netypové projeky.             

Rychlá a levná instalace

 • Náročnost na stavební práce a potřeba kvalifikované pracovní síly byla snížena na minimum. Hloubení  základů nevyžaduje drahou mechanizaci, zhotovení patek a základového pásu je ze z prefabrikovaných tvárnic s minimální potřebou betonu. Vzhledem k značné velikosti zdících tvárnic a malé spotřeby zdícího tmelu, pokračuje stavba velmi rychlým tempem . Střešní konstrukce - příhradový nosník je dodávána na místo v konečném  smontovaném stavu.  

FUNKČNOST
 

 • Stavební systém nabízí modulární budování staveb s mnoha modifikacemi, Výrobce nabízí dvě varianty celkové plochy budovy 25m ² a 35m ² s další technickou místností a různé konfigurace pro umístění na pozemku jako samostatný objekt, umístění v rohu pozemku nebo vedle stávající stavby.