INFAK

   Firma INFAK spol. s r.o. exkluzivně přináší na český trh výrobky firem Drewbet a Libet, které jsou dlouholetými výrobci betonové zámkové dlažby ,plotů ze štípaného betonu , obkladů a kompletního sortimentu betonových prvků zahradní  architektury. Jedná se o betonové výrobky prvotřídní kvality s dlouholetou úspěšnou tradicí na polském trhu.

Dlažba - zámková, betonová, chodníková, zatravňovací - projekty, pokládka, realizace,

Ploty - štípaný beton, dřevěné výplně, ploty deskové, podezdívky,

obklady a kvádry ze štípaného betonu do interieru i exterieru 

Garáže - projekty, dodávky, stavba

Architektura - obrubníky, palisády, gazony, altány 

PLOTY - Nabízený systém oplocení se skládá ze  z bloků ze štípaného betonu v široké paletě barev, tvarů a dezénů . Široké barevná škála  včetně unikátní barvy "zlatý podzim", uspokojí  každého zákazníka. Nabízený systém obsahuje kompletní materiál pro výstavbu plotu od základů až po dřevěné nebo kované  výplně a brány. Sloupky a podezdívky jsou doplněny stříškami ve všech odstínech a požadovaných tvarech.V naší nabídce najdete samozřejmě i širokou nabídku betonových plotů , podezdívky pro ploty z pletiva.Samozřejmostí je zpracování  projektu Vašeho oplocení zdarma, dodávka dle přání zákazníka a montáž. 
DLAŽBA - Další důležitou součásti našeho sortimentu je prodej vekovní dlažby.V nabídce je  zámková dlažba, betonová dlažba hladká, dlažba vymývaná a chodníková dlažba v jedinečné kvalitě. Všechny typy dlažby jsou vyráběny nejmodernější technologií vibrovanáho betonu v tl. 6, 8, a 10 cm s vysokým obsahem kameniva což zaručuje vysokou kvalitu výrobku. Povrch vymývané zámkové dlažby je vyráběn z přírodního barevného kameniva, což zaručuje stálost barvy po celou dobu životnosti. Hladké betonové dlažby jsou nabízeny v několika barevných provedeních včetně unikátního provedení "zlatý podzim", mnoha tvarech a velikostech. Pro výrobu barevné hladké dlažby je užito nejkvalitnějších barev, které jsou do povrchu vlisovány v síle až 1 cm. Sortiment dlažeb doplnují i obruníky, zahradní, silniční a mini obrubníky ze kterých zhotovíte jakýkoli tvar dlažby na Vaší zahradě. V případě zájmu nabízíme i pokládku zámkové dlažby včetně materiálu.
Betonové obkladové pásky a kvádry  od f.Drewbet  jsou určené pro použití  v interiérech i exteriérech pro úpravu svislých ploch, jako jsou stěny, sloupy, bary, pulty, krby nebo podezdívky plotů. Ušlechtilé a velmi praktické užitné vlastnosti těchto  výrobků jsou  výbornou alternativou pro ty, kteří hledají moderní řešení svého bydlení.
Snadná montáž  dlouhodobá  trvanlivost , odolnost vůči mrazu - vyrábí se v 11 odstínech..

Vlastnosti obkladu :

   Skvěle se hodí pro úpravu stěn, sloupů, schodišť  ve veřejných prostorách s vysokým provozním zatížením. Obklady jsou odolné proti vlhkosti, oteru a zašpinění . výborně se hodí pro venkovní použití v oblastech s vysokou vlhkostí vzduchu, povrch může  být v neustálém  neustálém kontaktu s vodou. ( koupelny, lázně a salony krásy , solné jeskyně). Jsou mrazuvzdorné s odolností proti nízkým teplotám, je ideální pro venkovní použití, jako například:. terasy, balkony, obložení stěn -  Izolační hluk má vlastnosti rozptylující hluk, proto se používá v  konferenčních místnostech, nahrávacích studií a hodebních klubů. Tento materiálje je ideální k použití v blízkosti tepených  zdrojů - kamen, krbů, tep. zářičů a pod., aniž by hrozilo riziko  přehřátí materiál
 
GARÁŽE - Jako novinku pro rok 2011 nabízíme garáž na klíč . Jedná se dodávky unikátního stavebního systému garáží a domků ze štípaných betonových  bloků od základů až po zastřešení .Jedná se stavebnicový systém z bloků, který umožňuje  velkou variabilitu obestavěného prostoru. Výhodou tohoto systému je rychlost výstavby ( 7 dní) a uspora materiálu a práce.Betonové  komponenty lze použít pro stavbu pergol,zahradních domků  přístřešků na popelnice apod.
Ostatní výrobky - Firma nabízí další prvky zahradní archtektury - obrubníky, palisády, gazony, chodníkovou dlažbu ,odvodňovací prvky ap.