Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

F5 Prado

Vyrobeno z kvalitního vyschlého dřeva s vloženým ozdobným kovovým prvkem. Ve standardním provedení je dřevo ošetřeno přípravkem proti plísním a hnilobám a opatřeno základním nátěrem. Za příplatek je výrobek opatřen z výroby silno-vrstvou lazurou SADOLIN v barvě podle přání zákazníka ze vzorníku. Brány, branky a panely jsou vyráběny ve standardních i v nestandardních rozměrech. Rozměry jsou uvedeny v tabulce rozměrů. Všechny typy bran lze dodávat jako dvoukřídlé nebo posuvné s možností el. otvírání . Brány typ. M4 UNI, M5 Modero, A1 Greek, A5 Ferno, F5 Prado lze objednat v provedení s posuvnou bránou pouze po konzultaci s našimi pracovníky.

Branky jsou standardně dodávány s univerzálním zámkem pro možnost montáže elektrického otvírání. Součástí dodávky jsou seřizovatelné závěsy, dorazy a zámky včetně veškerého montážního materiálu. Posuvné brány jsou dodávány včetně vodících sloupků a pojezdů. Pojezdové brány jsou konstruované jako samonosné. Na zakázku lze vyrobit posuvné brány pojezdové jednodílné a teleskopické.

Nabízíme kompletní montáž vč. montáže el. pohonů dvoukřídlých a posuvných bran, el. zámků branky ap., ale pouze ve spojení s dodávkou našich plotových výplní.