Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

S8 AVANTGARDE

Serie STEEL - Moderní styl, který se zaměřuje na jednoduché formy bez rušivých prvků, harmonické rozdělení a jednotné neutrální barvy. Jedná se o panely jednoduchého oplocení. Rovná kovové vodorovné prvky vytvářejí se světly mezi nimi pravidelný rytmus. Taková harmonie a proporce jsou hlavní ozdobou tohoto plotu.

S8 AVANTGARDE  s prvky ve dvou velikostech  s vloženou  strukturou  dřeva ( hliníkový panel s folií  ve struktuře dřeva) používané v panelech Avangarde vyrovnávají chlad jednoduchého kovového oplocení . Plot z těchto polí se velmi dobře hodí k moderním, energeticky úsporným domům, zejména k těm, které jsou zcela nebo částečně kombinovány se  dřevem, nebo k budovám s podobnou barvou  dřeva, dveří a okenních truhlářských výrobků. Hra se dvěma barvami může také vytvořit rytmus. V tomto případě věnujme pozornost skutečnosti, že rytmy různých prvků se navzájem shodují, takže tvoří harmonický kus.

Nabízíme Vám kvalitní  výrobek s dlouhou životností a bezúdržbovým provozem. Vyrobeno z masívního ocelového profilu . Veškeré díly jsou žárově zinkovány a opatřeny práškovou barvou.  Brány, branky a panely jsou vyráběny ve standardních i v nestandardních rozměrech. Rozměry jsou uvedeny v tabulce rozměrů. Všechny typy bran lze dodávat jako dvoukřídlé nebo posuvné s možností el. otvírání . 

Branky jsou standardně dodávány s univerzálním zámkem pro možnost montáže elektrického otvírání. Součástí dodávky jsou seřizovatelné závěsy, dorazy a zámky včetně veškerého montážního materiálu. Posuvné brány jsou dodávány včetně vodících sloupků, pojezdů a univerzálního ozubeného hřebene pro posuv brány.  Pojezdové brány jsou konstruované jako samonosné. Na zakázku lze vyrobit posuvné brány pojezdové jednodílné a teleskopické.

Nabízíme kompletní montáž vč. montáže el. pohonů dvoukřídlých a posuvných bran, el. zámků branky ap., ale pouze ve spojení s dodávkou našich plotových výplní.,