Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

S9 STRIPE

Serie STEEL - Moderní styl, který se zaměřuje na jednoduché formy bez rušivých prvků, harmonické rozdělení a jednotné neutrální barvy. Jedná se o panely jednoduchého oplocení. Rovná kovové vodorovné prvky vytvářejí se světly mezi nimi pravidelný rytmus. Taková harmonie a proporce jsou hlavní ozdobou tohoto plotu.

S9 STRIPE   Vodorovné kovové prvky panelů Stripe jsou uspořádány v opakujících se sadách. Každá sada se skládá z prvků různé šířky, seřazených od nejširšího po nejužší. Takové opakované uspořádání vytváří dynamickou, pruhovanou kompozici a působí dojmem rytmického zvlnění.

Nabízíme Vám kvalitní  výrobek s dlouhou životností a bezúdržbovým provozem. Vyrobeno z masívního ocelového profilu . Veškeré díly jsou žárově zinkovány a opatřeny práškovou barvou.  Brány, branky a panely jsou vyráběny ve standardních i v nestandardních rozměrech. Rozměry jsou uvedeny v tabulce rozměrů. Všechny typy bran lze dodávat jako dvoukřídlé nebo posuvné s možností el. otvírání . 

Branky jsou standardně dodávány s univerzálním zámkem pro možnost montáže elektrického otvírání. Součástí dodávky jsou seřizovatelné závěsy, dorazy a zámky včetně veškerého montážního materiálu. Posuvné brány jsou dodávány včetně vodících sloupků, pojezdů a univerzálního ozubeného hřebene pro posuv brány.  Pojezdové brány jsou konstruované jako samonosné. Na zakázku lze vyrobit posuvné brány pojezdové jednodílné a teleskopické.

Nabízíme kompletní montáž vč. montáže el. pohonů dvoukřídlých a posuvných bran, el. zámků branky ap., ale pouze ve spojení s dodávkou našich plotových výplní.,