Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Štípaný Tvarovka "8"

Štípané tvarovky 8, tento systém je charakterizován estetikou, která odkazuje na klasickou cihlu. Cihlový vzhled dává architektuře a okolí teplý a útulný charakter. Tyto ploty se hodí ke klasické a zámecké architektuře, stejně jako k rustikálním venkovským domům ke svěžím zahradám plných popínavých a okrasných rostlin. Výhodou štípaných tvarovek ( jednotlivé dělené prvky ) je možnost použití na stávající oplocení, základy, původní sloupky jako obezdění. - bez bourání  Jednotlivé prvky do sebe zapadají ale zároveň vytvářejí spáru, která může být vyplněna spárovací hmotou a vytvořit vzhled cihlového zdiva, nebo můžou zůstat nevyplněné. K cihlovému designu se dokonale hodí mnoho plotových panelů - kovu nebo dřeva - zdobené, stejně jako panely se vlnovitou horní částí . Naopak, kombinací s jednoduchými kovovými panely vytvoří průmyslovou atmosféru.
Dostupné barvy :

  Ploty ze štípaného betonu poskytují rychlý konečný efekt ( není třeba žádné další finální úpravy ), s výraznou estetikou kamenného bloku, extrémně jednoduchou a rychlou montáží ( bloky jsou opatřeny zámky ) , trvanlivostí a kvalitou. Jednotlivé prvky do sebe zapadají a zároveň vytvářejí přirozenou spáru, kterou není třeba dále vyplňovat. Prvky spojené betonovou výplní umožňují vytvořit téměř jakýkoliv tvar. Bloky mají dekorativní, vzhled, který imituje přírodní kámen barvou i strukturou. Povrch vypadá dokonale osvětlený - dává plotu nadčasový charakter. Modulární charakter systému DREWBET FENCE umožňuje snadné nastavení výšky plotu a podezdívky. Prvky systému oplocení jsou vyráběny na nových technologických linkách, a jsou charakterizovány vysokou přesností a tím dokonalým vzhledem a vysokou trvanlivostí. Bloky vyrobené vibro-lisováním betonu se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vynikající kvalita plně probarveného betonu zaručuje barevnou stálost po celá léta, a to i přes měnící se teploty a mechanické oděry. 

   Další velkou výhodou systemu " FENCE" při použití štípaných bloků "8" a "16"  na stavbu plotů je možnost kombinace s Obklady ze štípaného betonu, které jsou plně kompatibilní svou strukturou i barvou. Z obkladů můžete provést obklady stávajících sloupků pro přípojku plynu a elektřiny, které bývají součástí oplocení a vytvořit tak jednolitý celek oplocení. Kompatibilními obklady lze také doplnit podezdívku domu, zádveří, obklady kolem oken apod. 

   Ke stavbě plotů  dodáváme také stříšky v odpovídajícím barevným provedením, v rovném nebo dvouspádovém provedení.  Součástí naší nabídky je také dodávka  plotových panelů, bran a branek . Brány jsou nabízeny jako dvoudílné nebo jako pojezdové. Zajišťujeme také montáž el. pohonů a otvíraní branky. Při kompletní montáží plotů naší firmou získáte  finální stavbu s plnou zárukou na materiál a práci.  

Cenu jednotlivých prvků ze štípaných nebo hladkých bloků neuvádíme z důvodu komplikovaného výpočtu celkové ceny stavby.  Zašlete nám prosím prostřednictvím formuláře "Nezávazná poptávka"  Vaší představu  o typu, provedení a  rozměrech   ( jednoduchý plánek ) požadovaného oplocení . Obratem Vám zašleme  zdarma nezávaznou cenovou nabídku a vizualizaci zpracovanou spec. programem, který specifikuje potřebný počet a typ použitých bloků ke stavbě požadovaného oplocení.  

Zveme Vás na prohlídku  výstavní plochy v sídle společnosti Přelouč , Chrudimská 1656, kde si můžete prohlédnout nabízené Ploty ve skutečném provedení .