Stavební a fasádní bloky 

  • FASADE BLOCK system fasádní štípané bloky  se používají hlavně pro stavbu stěn a fasád v obytných domech a veřejných budovách. Je možné je postavit  ke hrubému neomítnutému  zdivu mebo k provedenému zateplení stěn a získat tak hotovou fasádu . Použitím fasádních bloků navíc získáte další vrstvu zdiva , která zvýší tepelnou a hlukovou odolnost stavby . Bloky jsou vyrobeny z vysocejakostního vibrolisovaného betonu, který je nenasákavý , mrazuodolný  s vysokou životností při nulových nákladech na údržbu. Prvky umožňují stavbu libovolného tvaru.  Díky preciznímu zpracování bloků (rovnými hranami) umožňují stavbu stěn  s minimální spotřebou pojiva a zkráti dobu provedení stavby. Široká škála barev a tvarů fasády série umožňuje nádherné a originální řešení. Dodávány jsou bloky o rozměrech 38 x 7,5 x 10 cm a 38 x 16 x 10 cm.
  • AIRBRICK system  stavební zdící systém, který umožňuje  provádět klasické stavby budov, zdí, zahradních domků, garáží,  opěrných zdí s kompletní oboustranou hotovou povrchovou úpravou, které barevně i strukturou  zapadá  k dodávanému sortimentu  štípaných plotových bloků a fasádních obkladů a fasádních bloků v sérii FASADE BLOCK .
  • Prvky řady GARÁŽ umožnit provádění stavby jednopodlažních budov s lehkou střechou nebo podkroví v zastavěném území bez nutnosti budování základového systému. Inovativní systém umožňuje rychlou výstavbu komerčních budov  a třikrát zkrátit dobu jeho realizace. Nabízí připravené technologické řešení (základy, stěny, střechy) šité na míru individuálním potřebám zákazníků.

 série FASADE BLOCK  Fasádní blok 38 x 7,5 x 10

Použití : fasády, zateplení, sokly 

série FASADE BLOCK Fasádní blok 38 x 16 x 10

Použití : fasády, zateplení, sokly 

 serie AIRBRICK SYSTEM - Garáže

Stavební blok 38 x 20 x 16

Použití : samostatné stavby, garáže, opěrné zdi, zahradní domky, přístř. na popelnice atd.


Katalog AIRBRICK system

 

 

Fotogalerie: Stavební a fasádní bloky