Reference zákazníků

Dekuji firmě Infak za zhotoveni betonovo/drevěného plotu k našemu rodinnému domu. Oceňuji rychle a bezproblémové řešeni od nabídky, pres realizaci až po předaní plotu. Kvalita a cena odpovídá požadavkům a s provedením jsme spokojeni.

F. Charvát, PU-Svitkov

Dobrý den pane Dvořák, ráda bych touto cestou poděkovala za perfektní komunikaci s Vámi.

   Jednání  velice rychlé a bezvadně odvedená práce Vašich zaměstnanců. Jsem velice spokojena s Vaší firmou a zcela určitě budu doporučovat dalším. 

   Nevím co více dodat, snad jen at se Vám daří a mnoho spokojených zákazníků .  

 

S pozdravem

 

Chorvatovičová Věra,  Květná


 

POPTÁVKA - na dodávku a montáž plotu jsme oslovili několik společností. INFAK byl nejrychlejší a nejpodrobnější

 
CENA - cenově byl INFAK nejdražší, ALE v jejich nabídce bylo obsaženo vše a konečná cena odpovídala nabídce. Ostatní firmy byly levnější, ale teprve postupným dopisováním a telefonáty jsme se dozvěděli, že nabídky neobsahují tzv. ostatní náklady, s nimiž se ceny vyšplhaly někdy mnohem výše nad INFAK a některé firmy ani nebyly schopny vyčíslit konečnou cenu.
 
TERMÍN - nástup přislíbili v pondělí s tím, že v pátek bude hotovo. Protože předpověď počasí slibovala vydatný déšť na pátek, ve středu a čtvrtek pracovali až do večera a ve čtvrtek večer bylo hotovo
 
PRACOVNÍ NASAZENÍ bylo vysoké. Pracovali bez jakýchkoliv přestávek, odvedli perfektní práci

INFAK nepotřebuje reklamu. Reklamou je jejich práce - již několik lidí si řeklo o telefon či internetové stránky. Firmu vřele doporučujeme.

Drbalovi, Dřenice 

Firma INFAK je pro mě číslo 1. a jasný příklad toho jak by se mělo podnikat ! Odvedli vynikající práci, dokonce celý jeden den v podmínkách, že by psa ven nevyhnal ! Zhotovení betonového plotu v délce 25m včetně odstranění starého a dalších překážkách v práci jako např. že se výkop na nosný sloup jako na potvoru trefí přímo na vedení elektro, trval pánům pouhé 2 dny ! Od začátku do konce oceňuji bezproblémové řešení od nabídky, přes realizaci až po předání plotu, v neposlední řadě profesionální, vstřícné jednání zaměstnanců s vysokým nasazením i celkovým úklidem po skončení zakázky. Kvalita i cena díla odpovídá mým požadavkům a proto mohu firmu INFAK vřele doporučit dalším zájemcům. Děkuji a ať se Vám daří pánové !

 

S. Přitasil – Hradečno

 

Potřeboval jsem bezúdržbový plot a vybral jsem si podle dobrých referencí ke stavbě firmu Infak Přelouč. Dobře jsem udělal, jelikož plot je perfektní, přesně podle mých představ a na výsledku práce je vidět, že řemeslníci při práci přemýšlí. Je to vidět při souladu plotu se zakřiveným terénem i domem. Podle kvality materiálu i práce soudím, že plot vydrží bez údržby desítky let.  

Děkuji,

 

Ing. Tomáš Perner Chýšť.

Zakázka: rodinný dům, plot pletivo, pohledový plot

 

„Pánové z firmy INFAK odvedli skvělou práci. Od začátku potěšila jasná nabídka

provedení, cena díla, vstřícné jednání. Při samotné realizaci jsem byla příjemně překvapena

pracovním nasazením týmu tvořeného pány Bajem a Šoltou. Ti i v těch nejteplejších dnech

léta 2015 nesnížila tempo, aby zakázku dokončili včas, přitom neslevili z kvality. Ploty

obdivují sousedi i známí, takhle poctivá práce za rozumnou cenu se dnes jen tak nevidí. Plně

doporučuji.“

 

Kateřina, Táborsko

Zakázka: rodinný dům, vnitřní a vnější obklad z materiálu DREWBET,

 

„Chlapi z INFAKu jsou opravdu třída. Prostory si zaměřili, udělali cenovou nabídku,

dokázali poradit, kde a jak obložit, aby byl výsledek co nejkrásnější. Při práci byli perfektně

sladění, jasně byla vidět zkušenost a důraz na detail. Výsledek mě ohromil, za necelé dva

týdny zvládli pánové obložit interiér i exteriér a konečný pohled stojí za to. Dům to zútulnilo

a dalo mu to tvář. Výborný nápad byl sjednotit obklad domu s uličním plotem, takže celek

spolu krásně ladí. V budoucnu ploty, dlažba a obklady jedině INFAK.“

 

Roman, Táborsko

 

Na doporučení známého jsem při stavbě svého domu v Přelouči zvolil pro výstavbu oplocení firmu Infak. Již od počátku bylo jednání ze strany firmy velmi vstřícné a férové. Po sdělení svých představ o oplocení pozemku mi firma Infak navrhla několik způsobů řešení, poskytla mi informace o ceně realizace oplocení. Následně po dohodě konečné podoby oplocení mi toto bylo zrealizováno během několika dní k mé spokojenosti. Cena uvedená při firmou při prvních jednáních souhlasila i po dokončení prací. Jelikož se během stavby oplocení vyskytly drobné technické problémy, byl jsem vždy k řešení těchto detailů přizván a společně jsme vše ihned na místě dohodli. Osobně tedy mohu sdělit, že jsem po celou dobu realizace stavby plotu byl s přístupem firmy Infak spokojen a mohu ji doporučit i dalším, kteří řeší výběr kvalitní společnosti pro stavbu svého oplocení.

 

                                                                                                                                                    

 Roman Charvát, Přelouč

Děkuji firmě Infak za zhotovení betonovo / dřevěného plotu k našemu rodinnému domu. Oceňuji rychlé a bezproblémové řešeni od nabídky, přes realizaci až po předaní plotu. Kvalita a cena odpovídá požadavkům a s provedením jsme spokojeni.
 
 F. Charvát, Pardubice – Svítkov 

 

Od firmy Infak Přelouč jsme si nechali zhotovit obložení interiéru – obložení stěny v obývacím pokoji obklady ze šípaného betonu. 
Dále nám firma prováděla pokládku venkovní dlažby, jednalo se o výrobek Drewbet – nepravidelný kámen, pokládka byla zakončena palisádami.
S celkovou realizací jsme byli velice spokojeni, a to jak s průběhem prací, celkovým výsledkem, minimální délkou prováděných prací a v neposlední řadě i úklidem po skončení práce. Poměr kvalita provedené  práce, prvotřídní výrobky a cena za celkovou realizaci odpovídal našim představám. 
Firmu mohu upřímně doporučit a i v budoucnu se na Infak určitě obrátíme.
 
A. Hemerková, Černá u Bohdanče 
 

 

Po zhotovení betonového plotu zaměstnanci firmy INFAK Přelouč,nám bylo jasné,koho si pozvat na položení dlažby pod zahradní nábytek. Firma INFAK zvítězila také letos, když jsme se rozhodli obložit venkovní dveře štípaným betonovým obkladem. Prostory si zaměřili a udělali cenovou nabídku. Při výběru nám poradili a opravdu se to povedlo.Výsledek byl perfektní, rychlá práce, výborná kvalita, rozumná cena za opravdu poctivou práci.S firmou INFAK  Přelouč jsme spokojeni a doporučujeme i dalším, kteří chtějí mít vstřícné jednání, kvalitní práci a rychlé provedení díla. Děkujeme.

                                              

Marie, Zdechovice  

Při realizaci nového oplocení na svém pozemku jsem oslovil několik dodavatelů.
Nejrychleji zareagovala firma INFAK Přelouč.
Po telefonické domluvě proběhlo osobní setkání se zástupcem firmy, který si prohlédl pozemek, na kterém jsem požadoval oplocení.
Druhý den mi zaslal návrh plotu + cenovou a termínovou nabídku.
Výstavba plotu proběhla bez problému a v požadované kvalitě.
V případě výstavby oplocení vřele doporučuji tuto firmu.
S pozdravem
 
M. Doubek, Vrdy

 

Dobrý den,

chtěl bych tímto poděkovat firmě INFAK s r.o., za realizaci oplocení mého pozemku. První a hlavní fáze proběhla již v září 2011 a pokračování a dokončení oplocení proběhlo v únoru 2016. Práce byly provedeny kvalitně, rychle a k plné naší spokojenosti. Tuto firmu můžu všem doporučit.

                                               

 Václav  Čermák,  Břehy

Děkujeme za perfektně naplánovanou a provedenou práci betonového oplocení ve Starém Kolíně. Příkladně hodnotíme přístup, jednání a kvalitu provedeného oplocení pracovní skupinou Vaší firmy,  celá spolupráce byla opravdu bezvadná. Můžeme jen doporučit pro další zájemce .
 
Marcela Loužecká,, Starý Kolín
O velmi dobré a  velmi kvalitní práci jsme se přesvědčili v minulých dvou březnových  dnech a jsme velice spokojeni.
 Pánové z firmy INFAK, zvládli stavbu našeho betonového plotu víc než na jedničku, počínaje přijatelnou cenovou nabídkou, samotnou objednávkou, termínem realizace  a konče pečlivě a kvalitně odvedenou prací. 
Vzájemná komunikace, pohoda a hlavně souhra party chlapů si zaslouží  velké ocenění a vřelé doporučení všem, kteří očekávají to, co nám se splnilo a co jsme očekávali.
 
Ať se stále daří, pánové.
 
Kupkovi, Štěpánovsko nad Orlicí