Kalkulace a zaměření Vašeho oplocení zdarma !!!

   Zašlete nám prosím  rozměr  a typ požadovaného oplocení a my  Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku na dodávku  vč. montáže  oplocení v  položkovém rozpisu. 

   Při odbornou montáží oplocení naší firmou získáte nejen plnou záruku na provedení stavby, ale zaplatíte pouze skutečně spotřebovaný materiál. 

Nabízené typy oplocení 

  • projekt a nabídka zdarma
  • montáž všech druhů oplocení naší firmou za zvýhodněnou cenu s plnou zárukou

Štípaný blok výška 16 cm


Štípaný blok výška 8 cm


Štípané tvarovky výška 10 cm


Rýhovaný blok výška 16 cm


Premium PATTERN

Štípané tvarovky V10 se spárou


Betonové deskové ploty


Pletivo, panely 


 

 

     Variabilní stavebnicový systém oplocení

 
 

ze štípaného probarveného betonu dodávaný v mnoha barevných provedeních skladbách a tvarech ( kvádry štípané, vroubkované, tvarovky štípané) Celý systém lze navzájem kombinovat a vytvořit tak originální design oplocení Vašeho domu, zahrady nebo firmy.

Kombinovat lze sloupky s podezdívkou a dřevěnou výplní, která může být součástí dodávky ( nebo si můžete zákazník namontovat jednoduchým způsobem svojí výplň ), nebo může být použita varianta s plným vyzděním s vystouplými nebo zapuštěnými sloupky.Celý systém je kontruován jako stavebnice a to jak systém základů, tak i stavba samotného oplocení . Pokud použijete  základový systém navržený naší firmou  docílíte i značných finančních úspor. Oplocení lze samozřejmě stavět i na základech původního oplocení.

Ukázky realizací najdete ve fotogalerii našeho webu, nebo přímo v sídle naší společnosti, kde Vám  naši pracovníci podají podrobné informace a pomocí počítačového programu Vám  na počkání zpracují grafický návrh, optimalizaci dodávky a cenu oplocení.