• Kalkulace a zaměření Vašeho oplocení zdarma !!!

   Zašlete nám prosím  rozměr  a typ požadovaného oplocení a my  Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku na dodávku  vč. montáže  oplocení v  položkovém rozpisu. 

  • Při odbornou montáží oplocení naší firmou získáte nejen plnou záruku na provedení stavby, ale zaplatíte pouze skutečně spotřebovaný materiál. 

Nabízené typy oplocení 

 

Štípaný blok výška 16 cm


Štípaný blok výška 8 cm


Štípané tvarovky výška 10 cm

Štípané tvarovky "cihla" výška 8 cm - Novinka

Premium PATTERN

Hladké bloky - Novinka 

Rýhovaný blok výška 16 cm

 


Betonové deskové ploty


Pletivo, panely 

Plotové stříšky

Plotové výplně a brány a branky

Základový systém

Podhrabové desky


 

 

     Variabilní stavebnicový systém oplocení

 
 

ze štípaného probarveného betonu dodávaný v mnoha barevných provedeních skladbách a tvarech ( kvádry štípané, vroubkované, tvarovky štípané) Celý systém lze navzájem kombinovat a vytvořit tak originální design oplocení Vašeho domu, zahrady nebo firmy.

Kombinovat lze sloupky s podezdívkou a dřevěnou výplní, která může být součástí dodávky ( nebo si můžete zákazník namontovat jednoduchým způsobem svojí výplň ), nebo může být použita varianta s plným vyzděním s vystouplými nebo zapuštěnými sloupky.Celý systém je kontruován jako stavebnice a to jak systém základů, tak i stavba samotného oplocení . Pokud použijete  základový systém navržený naší firmou  docílíte i značných finančních úspor. Oplocení lze samozřejmě stavět i na základech původního oplocení.

Ukázky realizací najdete ve fotogalerii našeho webu, nebo přímo v sídle naší společnosti, kde Vám  naši pracovníci podají podrobné informace a pomocí počítačového programu Vám  na počkání zpracují grafický návrh, optimalizaci dodávky a cenu oplocení. 

 

Betonové deskové ploty

Ploty ze štípaného betonu

Ploty z rýhovaných bloků

Výsledek obrázku pro ploty pletivo

Ploty z pletiva  a panelů


Ploty ze zahradního kamene

Plot z hladkých tvárnic

Branky, brány, panely 

Stříšky

Podhrabové desky