Podhrabové desky

 

 

PODHRABOVÉ DESKY - Modulární stavebnicový systém podhrabových (podplotových) desek  Vám umožní provést kvalitní oplocení  pozemku libovoného tvaru a velikosti za velice příznivých finančních nákladů.
 
Betonové podhrabové desky pod plot slouží jako náhrada betonové podezdívky, zamezí prorůstání trávy a vzlínání zemní vlhkosti k pletivu a tím prodlouží životnost celého oplocení . Zabrání podhrabání plotu zvířaty. Nemalou výhodou je i snadnější sekání trávy . 
 
Dodávané podhrabové desky jsou vyrobeny z kvalitního nízkonasákavého betonu s ocelovou výztuží, která zajistí dlouhou životnost bez jakékoli údržby. Jsou určeny pro stavbu oplocení se všemi dostupnými druhy pletiva, panelů s kruhovými i čtyřhranými sloupky. 
 
Dodává se  v provedení hladkém nebo s imitaci  kamene o výšce 20 nebo 30 cm , délka desky je 249 cm. Desky lze samozřejmě upravit podle potřeby  řezáním. Desky jsuo spojovány pomocí betonových prvků, které zajišťují vysokou stabilitu podezdívky a celého plotu. Lze je kdykoli jednoduše demontovat. Spojování lze samozřejmě provést i spojkami z profil. plechu .
 

Výhody prefabrikovaných podezdívek

  • zajistí vyšší stabilitu oplocení
  • zamezí prorůstání  trávy a rostlin do pletiva
  • zjednoduší údržbu
  • zamezí podhrabání oplocení zvířaty
  • dlouhá životnost