Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Ploty - rozdělení

Nabízíme dodávky a montáž plotů z betonových bloků a pásků s hladkým nebo štípaným povrchem FENCE SYSTÉM - které můžou být doplněny dalšími prvky z naší nabídky - základovým systémem, obklady ze štípaného betonu a plotovými výplněmi

  • Nabízíme kompletní dodávky nebo montáž "na klíč " naší firmou.
  • V případě zájmu nám zašlete plánek, nebo výkres půdorysu požadovaného oplocení se specifikací. Obratem Vám zašleme zdarma projekt navrženého oplocení s jednotlivými položkami a cenovou nabídkou. 
  • Kontaktovat nás můžete telefonicky, e mailem, nebo prostřednictvím formuláře  "nezávazná poptávka"
  • CUBO hladký blok - je určen pro lidi, kteří oceňují jednoduché, ale funkční řešení. Bude se dokonale hodit ke kompaktním rovným a stavbám, bez velkého množství architektonických detailů, s neutrální barvou fasády. Rovné tvary budou harmonizovány s rovnými trávníky a chodníky. Může být použita varianta s vystouplými sloupky, nebo podezdívka i sloupek jedné rovině s výplněmi typu S, pro větší pozemky a soukromí může být použito plné vyzdění. Cenově výhodná varianta.
  • H - System - hladký blok. Ploty z hladké cihly připomínají svým vzhledem tradiční rustikální sloupky se skosenými rohy, hodící se k městským, klasicistním a nájemním domům. Může být použita varianta s vystouplými sloupky, nebo podezdívka i sloupek jedné rovině. Zajímavé barevné varianty.

  • Riflované bloky - Systém oplocení vyrobený z drážkovaných dutých cihel. Je to vynikající volba mezi systémy oplocení. Výhodou je nízká nasákavost, vysoká odolnost proti mrazu a odolnost proti poškození. Glazované bloky se dokonale hodí k jednoduchým dřevěným výplním serie MODERN. Ploty z dutých drážkovaných cihel jsou jednoduché konstrukce, sestávají pouze ze dvou hlavních prvků a zajišťují krátkou dobu výstavby, umožňují vlastní montáž a tím zajišťují nízké reálné náklady.

  • Štípané bloky  16 -  Ploty ze štípaného betonu poskytují rychlý konečný efekt s výraznou estetikou kamenného bloku, extrémně jednoduchou a rychlou montáží, trvanlivostí a kvalitou. Jednotlivé prvky do sebe zapadají a zároveň vytvářejí přirozenou spáru, kterou není třeba dále vyplňovat.  Prvky spojené betonovou výplní umožňují vytvořit téměř jakýkoliv tvar. Bloky mají dekorativní, vzhled, který imituje přírodní kámen  barvou i strukturou. Povrch vypadá dokonale osvětlený - dává plotu nadčasový charakter. Modulární charakter systému DREWBET FENCE umožňuje snadné nastavení výšky plotu a podezdívky. Prvky systému oplocení jsou vyráběny na nových technologických linkách, a jsou charakterizovány vysokou přesností a tím dokonalým vzhledem a vysokou trvanlivostí.  Bloky vyrobené vibrolisováním betonu se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření.  Vynikající kvalita plně probarveného betonu zaručuje barevnou stálost po celá léta, a to i přes měnící se teploty a mechanické oděry. Další velkou výhodou použití štípaných bloků a pásků na stavbu plotů je možnost kombinace s Obklady ze štípaného betonu, které jsou plně kompatibilní svou strukturou i barvou. Z obkladů  můžete provést obklady stávajících sloupků pro přípojku plynu a elektřiny, které bývají součástí oplocení a vytvořit tak jednolitý celek oplocení. Kompatibilními obklady lze také doplnit podezdívku domu, zádveří, obklady kolem oken apod.   fotogalerie.

  • Štípané bloky 8 - mají stejný charakter jako 16, liší se pouze výškou . Hodí se  pro menší výšky plotů a podezdívek.

  • Premium patern -  je novou metodou kladení dělených štípaných bloků 8, 16. Jedná se o dokonalou kombinaci stávajících prvků z štípaných bloků 8 a 16, které vytváří neobvyklý a úžasný efekt.

  • Štípané tvarovky 8, tento systém je charakterizován estetikou, která odkazuje na klasickou cihlu. Cihlový vzhled dává architektuře a okolí teplý a útulný charakter. Tyto  ploty se hodí ke klasické a zámecké architektuře, stejně jako k  rustikálním venkovským domům ke svěžím zahradám plných popínavých a okrasných rostlin. Výhodou štípaných tvarovek ( jednotlivé dělené prvky ) je možnost použití na stávající oplocení, základy, původní sloupky  jako obezdění. Jednotlivé prvky do sebe zapadají ale zároveň vytvářejí spáru, která může být vyplněna spárovací hmotou a  vytvořit vzhled cihlového zdiva, nebo můžou zůstat nevyplněné.  K cihlovému designu se dokonale hodí mnoho plotových panelů - kovu nebo dřeva - zdobené, stejně jako panely se vlnovitou horní částí . Naopak, kombinací s jednoduchými kovovými panely vytvoří průmyslovou atmosféru.