Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Sleva 10% při objednávce nad 20 tis Kč bez DPH, na celý sortiment štípaných obkladů. Sleva platí od 1.3.2022 do 30.4. 2022

Obklady ze štípaného betonu

Betonové obkladové pásky od f. Drewbet jsou určené pro použití v interiérech i exteriérech pro úpravu svislých ploch, jako jsou stěny, sloupy, bary, pulty, krby, podezdívky plotů nebo pro úpravu fasád domů. Ušlechtilé a velmi praktické užitné vlastnosti těchto výrobků jsou výbornou alternativou pro ty, kteří hledají moderní řešení svého bydlení. Snadná montáž dlouhodobá trvanlivost, odolnost vůči mrazu - vyrábí se v 11 odstínech..

Typy a barevné provedení

   Vlastnosti obkladu: 

Skvěle se hodí pro úpravu stěn, sloupů, schodišť ve veřejných prostorách s vysokým provozním zatížením. Obklady jsou odolné proti vlhkosti, otěru a zašpinění . Výborně se hodí pro venkovní použití v oblastech s vysokou vlhkostí vzduchu, povrch může být v neustálém neustálém kontaktu s vodou. ( koupelny, lázně a salony krásy , solné jeskyně). Jsou mrazuvzdorné s odolností proti nízkým teplotám, je ideální pro venkovní použití, jako například:. terasy, balkony, obložení stěn - má vlastnosti rozptylující hluk, proto se používá v konferenčních místnostech, nahrávacích studií a hudebních klubů. Tento materiál je je ideální k použití v blízkosti tepelných zdrojů - kamen, krbů, tep. zářičů a pod., aniž by hrozilo riziko přehřátí materiálu.

   Barevné provedení a struktura obkladů je totožná s provedením štípaných kvádrů pro stavbu plotů. Nákupem produktů sytemů FENCE máte možnost barevně sladit Váš plot, podezdívku, skříňku HUP, zahradní domek, obklad zádveří a pod.

E - shop

Kategorie