Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Štípaný blok "16"

Štípaný blok "16"  výška 16 cm má stejné vlastnosti jako blok  "8" , liší se pouze výškou . Hodí se především na stavbu plotů s vyšší výškou podezdívky a sloupků . Je také vhodná pro stavbu plotů s celkovou vyzdívkou v plné výši plotu, pro stavbu zahradních zídek, popř. opěrných zdí . Montáž lze provést  jako rovný plot , kde sloupky nejsou vystouplé ( puze použití bloků šířky 22 cm ), nebo jako plot s vystouplými sloupky   (použitím  bloků š. 38 cm na stavbu sloupků )  Užívá se také ke stavbě plotu typ. "Premium patern" , kde jsou použity  bloky "8" a "16"  v unikátní skladbě.
Dostupné barvy :

  •   Ploty ze štípaného betonu poskytují rychlý konečný efekt ( není třeba žádné další finální úpravy ), s výraznou estetikou kamenného bloku, extrémně jednoduchou a rychlou montáží ( bloky jsou opatřeny zámky ) , trvanlivostí a kvalitou. Jednotlivé prvky do sebe zapadají a zároveň vytvářejí přirozenou spáru, kterou není třeba dále vyplňovat. Prvky spojené betonovou výplní umožňují vytvořit téměř jakýkoliv tvar. Bloky mají dekorativní, vzhled, který imituje přírodní kámen barvou i strukturou. Povrch vypadá dokonale osvětlený - dává plotu nadčasový charakter. Modulární charakter systému DREWBET FENCE umožňuje snadné nastavení výšky plotu a podezdívky. Prvky systému oplocení jsou vyráběny na nových technologických linkách, a jsou charakterizovány vysokou přesností a tím dokonalým vzhledem a vysokou trvanlivostí. Bloky vyrobené vibro-lisováním betonu se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vynikající kvalita plně probarveného betonu zaručuje barevnou stálost po celá léta, a to i přes měnící se teploty a mechanické oděry. 
  •    Ke stavbě plotů  dodáváme také stříšky v odpovídajícím barevným provedením, v rovném nebo dvouspádovém provedení.  Součástí naší nabídky je také dodávka  plotových panelů, bran a branek . Brány jsou nabízeny jako dvoudílné nebo jako pojezdové. Zajišťujeme také montáž el. pohonů a otvíraní branky. Při kompletní montáží plotů naší firmou získáte  finální stavbu s plnou zárukou na materiál a práci.  

Cenu jednotlivých prvků ze štípaných nebo hladkých bloků neuvádíme z důvodu komplikovaného výpočtu celkové ceny stavby.  Zašlete nám prosím prostřednictvím formuláře "Nezávazná poptávka"  Vaší představu  o typu, provedení a  rozměrech   ( jednoduchý plánek ) požadovaného oplocení . Obratem Vám zašleme  zdarma nezávaznou cenovou nabídku a vizualizaci zpracovanou spec. programem, který specifikuje potřebný počet a typ použitých bloků ke stavbě požadovaného oplocení.  

Zveme Vás na prohlídku  výstavní plochy v sídle společnosti Přelouč , Chrudimská 1656, kde si můžete prohlédnout nabízené Ploty ve skutečném provedení .