Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Ploty na klíč.

Výroba - dodávky - montáž

  • Firma INFAK spol. s r.o. byla založena v roce 1999 jako obchodní společnost. Postupně se firma specializovala na prodej betonových plotů, plotů že štípaného a hladkého betonu, pletiva, svařovaných panelů, štípaných obkladů,  betonových dlažeb,  obrubníků a palisád. Na základě požadavků našich zákazníků jsme doplnili prodej o nabídku montáže námi dodávaných materiálů. Firma se přestěhovala do nových prostor se skladovým zázemím, vybudovali jsme výstavní plochu , kde si můžete prohlédnout nabízené výrobky na vlastní oči. V roce 2015 byla otevřena partnerská prodejna na Slovensku. V roce 2020 jsme otevřeli novou prodejnu v Pardubicích, Průmyslová 718, v bývalém areálu f. T String.
  • V roce  2020 byla zahájena  v Přelouči vlastní výroba dílů betonových deskových plotů   v dekoru Štípaný kámen, Modern, Dřevo, Kámen, Cihla, Obálka a podhrabových desek v dekoru Hladká, Štípaný kámen.  Na provozovně v Pardubicích byla zahájena výroba plotových panelů s žebírkovým výpletem. .
  • V současné době nabízíme montáž "Na klíč " veškerého druhu oplocení, montáž dlažeb, obrubníků, palisád a obkladů interiérů a exteriérů. 

Přečtěte si jako první, co je nového

Žádost o konzultační schůzku

Zde si můžete zarezervovat termín schůzky nebo prohlídky výstavní plochy. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

V roce 2019 jsme oslavili výročí 20 let od založení firmy

Děkujeme všem obchodním partnerům a stovkám spokojených zákazníkům za důvěru a spolupráci