Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Novinky - Akce - Slevy

 

V roce 2024 nabízíme prodej a montáž hliníkových plotů včetně posuvných a dvoukřídlých bran a branek. Nabízíme kompletní plotové systémy s montáží do zděných sloupků nebo do hliníkových sloupků .

Pro rok 2024 uvádíme na trh Betonový plot - "Deska Palisádová" v kombinaci se "širokými sloupky" v barvě šedo bílá a písková. Standardní výška plotu na obrázku je 150 cm. Výška jde upravit podle přání zákazníka.

Pro rok 2023 jsme pro Vás připravili novinky v oblasti "Betonových plotů" Palisádový plot- "Prolamovaný " a Palisádový plot "S vložkou" Jedná se o novinky, které posunují klasické betonové ploty, které sloužily především pro oddělení pozemků nebo zábrany. Nové Palisádové ploty je možno pro jejich vzhled, variabilitu posunout do pozice hlavních -...

Vyvýšené záhony z betonových desek - Patentovaný modulární systém betonových prvků vlastní výroby umožňuje vybudování jednotlivých záhonů různých tvarů a výšek, ale dovolí propojení jednotlivých záhonů k sobě a vytváření vlastních záhonových sestav .
Záhony a sestavy záhonů lze kdykoli jednoduše rozebrat a použít k sestavení jiného tvaru na...

Nové dekory betonových deskových plotů jednostranné i oboustranné "Prkno", "Graf" , Lámaný kámen"