Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Hladký blok "CUBO"

CUBO hladký blok - je určen pro lidi, kteří oceňují jednoduché, ale funkční řešení. Bude se dokonale hodit ke kompaktním moderním a  rovným  stavbám, bez velkého množství architektonických detailů, s neutrální barvou fasády. Rovné tvary budou harmonizovány s rovnými trávníky a chodníky. Může být použita varianta s vystouplými sloupky, nebo podezdívka i sloupek jedné rovině s výplněmi typu S, pro větší pozemky a soukromí může být použito plné vyzdění. Cenově výhodná varianta.
Dostupné barvy :

  Ploty z hladkého betonu poskytují rychlý konečný efekt ( není třeba žádné další finální úpravy ) V výrazná estetika,  extrémně jednoduchá a rychlá montáž ( bloky jsou opatřeny zámky ) , trvanlivost a kvalita. Jednotlivé prvky do sebe zapadají a zároveň vytvářejí přirozenou spáru, kterou není třeba dále vyplňovat. Prvky spojené betonovou výplní umožňují vytvořit téměř jakýkoliv tvar. Bloky mají dekorativní, vzhled.  Povrch vypadá dokonale osvětlený - dává plotu nadčasový charakter. Modulární charakter systému DREWBET FENCE umožňuje snadné nastavení výšky plotu a podezdívky. Prvky systému oplocení jsou vyráběny na nových technologických linkách, a jsou charakterizovány vysokou přesností a tím dokonalým vzhledem a vysokou trvanlivostí. Bloky vyrobené vibro-lisováním betonu se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vynikající kvalita plně probarveného betonu zaručuje barevnou stálost po celá léta, a to i přes měnící se teploty a mechanické oděry. 

   Další velkou výhodou systemu " FENCE"  je možnost kombinace s Obklady ze štípaného betonu, které jsou plně kompatibilní svou  barvou. Z obkladů můžete provést obklady stávajících sloupků pro přípojku plynu a elektřiny, které bývají součástí oplocení a vytvořit tak jednolitý celek oplocení. Kompatibilními obklady lze také doplnit podezdívku domu, zádveří, obklady kolem oken apod. 

   Ke stavbě plotů  dodáváme také stříšky v odpovídajícím barevným provedením, v rovném nebo dvouspádovém provedení.  Součástí naší nabídky je také dodávka  plotových panelů, bran a branek . Brány jsou nabízeny jako dvoudílné nebo jako pojezdové. Zajišťujeme také montáž el. pohonů a otvíraní branky. Při kompletní montáží plotů naší firmou získáte  finální stavbu s plnou zárukou na materiál a práci.  

Cenu jednotlivých prvků ze štípaných nebo hladkých bloků neuvádíme z důvodu komplikovaného výpočtu celkové ceny stavby.  Zašlete nám prosím prostřednictvím formuláře "Nezávazná poptávka"  Vaší představu  o typu, provedení a  rozměrech   ( jednoduchý plánek ) požadovaného oplocení . Obratem Vám zašleme  zdarma nezávaznou cenovou nabídku a vizualizaci zpracovanou spec. programem, který specifikuje potřebný počet a typ použitých bloků ke stavbě požadovaného oplocení.  

Zveme Vás na prohlídku  výstavní plochy v sídle společnosti Přelouč , Chrudimská 1656, kde si můžete prohlédnout nabízené Ploty ve skutečném provedení .