Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Hladký blok "CUBO" a "CUBO MINI"

  • CUBO hladký blok - je určen pro lidi, kteří oceňují jednoduché, ale funkční řešení. Bude se dokonale hodit ke kompaktním moderním a  rovným  stavbám, bez velkého množství architektonických detailů, s neutrální barvou fasády. Rovné tvary budou harmonizovány s rovnými trávníky a chodníky. Může být použita varianta s vystouplými sloupky, nebo podezdívka i sloupek jedné rovině s výplněmi typu S, pro větší pozemky a soukromí může být použito plné vyzdění. Cenově výhodná varianta.
  • Pro stavbu ploty "CUBO"  a "CUBO MINI" používáme základový systém Drewbet, který Vám ušetří mnoho času a finančních prostředků .   
  • K oplocení z hladkých bloků nabízíme plotové výplně , posuvné a dvoukřídlé brány a branky včetně pohonů. Vybrat si můžete ze široké nabídky hliníkových, kovových , kovaných a dřevoplastových výplní v konfiguraci podle Vašeho přání. Ukázky provedení jsou k dispozici v sídle firmy , Přelouč., Chrudimská 1656.   

System "CUBO MINI" ,  výška bloku 16 cm System "CUBO" , výška bloku 19 cm 

Dostupné barvy bloku CUBO STANDARD

Platinová                     Písková                  Bílá                                                       Šedo-bílá                     Bílo-grafitová         Grafitová  


Ukázky realizací


  Ploty z hladkého betonu poskytují rychlý konečný efekt ( není třeba žádné další finální úpravy ) V výrazná estetika,  extrémně jednoduchá a rychlá montáž ( bloky jsou opatřeny zámky ) , trvanlivost a kvalita. Jednotlivé prvky do sebe zapadají a zároveň vytvářejí přirozenou spáru, kterou není třeba dále vyplňovat. Prvky spojené betonovou výplní umožňují vytvořit téměř jakýkoliv tvar. Bloky mají dekorativní, vzhled.  Povrch vypadá dokonale osvětlený - dává plotu nadčasový charakter. Modulární charakter systému DREWBET FENCE umožňuje snadné nastavení výšky plotu a podezdívky. Prvky systému oplocení jsou vyráběny na nových technologických linkách, a jsou charakterizovány vysokou přesností a tím dokonalým vzhledem a vysokou trvanlivostí. Bloky vyrobené vibro-lisováním betonu se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vynikající kvalita plně probarveného betonu zaručuje barevnou stálost po celá léta, a to i přes měnící se teploty a mechanické oděry. 

   Ke stavbě plotů  dodáváme také stříšky v odpovídajícím barevným provedením, v rovném nebo dvouspádovém provedení.  Součástí naší nabídky je také dodávka  plotových panelů, bran a branek . Brány jsou nabízeny jako dvoudílné nebo jako pojezdové. Zajišťujeme také montáž el. pohonů a otvíraní branky. Při kompletní montáží plotů naší firmou získáte  finální stavbu s plnou zárukou na materiál a práci.  

Cenu jednotlivých prvků ze štípaných nebo hladkých bloků neuvádíme z důvodu komplikovaného výpočtu celkové ceny stavby.  Zašlete nám prosím prostřednictvím formuláře "Nezávazná poptávka"  Vaší představu  o typu, provedení a  rozměrech   ( jednoduchý plánek ) požadovaného oplocení . Obratem Vám zašleme  zdarma nezávaznou cenovou nabídku a vizualizaci zpracovanou spec. programem, který specifikuje potřebný počet a typ použitých bloků ke stavbě požadovaného oplocení.  

Zveme Vás na prohlídku  výstavní plochy v sídle společnosti Přelouč , Chrudimská 1656, kde si můžete prohlédnout nabízené Ploty ve skutečném provedení .