Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Hladký blok "CUBO"

CUBO hladký blok - je určen pro lidi, kteří oceňují jednoduché, ale funkční řešení. Bude se dokonale hodit ke kompaktním moderním a  rovným  stavbám, bez velkého množství architektonických detailů, s neutrální barvou fasády. Rovné tvary budou harmonizovány s rovnými trávníky a chodníky. Může být použita varianta s vystouplými sloupky, nebo podezdívka i sloupek jedné rovině s výplněmi typu S, pro větší pozemky a soukromí může být použito plné vyzdění. Cenově výhodná varianta.


System CUBO MINI,  výška bloku 16 cm 


System CUBO STANDARD, výška bloku 19 cm 

Dostupné barvy bloku CUBO STANDARD

Platinová                     Písková                  Bílá                                                         Šedo-bílá                     Bílo-grafitová         Grafitová  


Ukázky realizací


  Ploty z hladkého betonu poskytují rychlý konečný efekt ( není třeba žádné další finální úpravy ) V výrazná estetika,  extrémně jednoduchá a rychlá montáž ( bloky jsou opatřeny zámky ) , trvanlivost a kvalita. Jednotlivé prvky do sebe zapadají a zároveň vytvářejí přirozenou spáru, kterou není třeba dále vyplňovat. Prvky spojené betonovou výplní umožňují vytvořit téměř jakýkoliv tvar. Bloky mají dekorativní, vzhled.  Povrch vypadá dokonale osvětlený - dává plotu nadčasový charakter. Modulární charakter systému DREWBET FENCE umožňuje snadné nastavení výšky plotu a podezdívky. Prvky systému oplocení jsou vyráběny na nových technologických linkách, a jsou charakterizovány vysokou přesností a tím dokonalým vzhledem a vysokou trvanlivostí. Bloky vyrobené vibro-lisováním betonu se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vynikající kvalita plně probarveného betonu zaručuje barevnou stálost po celá léta, a to i přes měnící se teploty a mechanické oděry. 

   Další velkou výhodou systemu " FENCE"  je možnost kombinace s Obklady ze štípaného betonu, které jsou plně kompatibilní svou  barvou. Z obkladů můžete provést obklady stávajících sloupků pro přípojku plynu a elektřiny, které bývají součástí oplocení a vytvořit tak jednolitý celek oplocení. Kompatibilními obklady lze také doplnit podezdívku domu, zádveří, obklady kolem oken apod. 

   Ke stavbě plotů  dodáváme také stříšky v odpovídajícím barevným provedením, v rovném nebo dvouspádovém provedení.  Součástí naší nabídky je také dodávka  plotových panelů, bran a branek . Brány jsou nabízeny jako dvoudílné nebo jako pojezdové. Zajišťujeme také montáž el. pohonů a otvíraní branky. Při kompletní montáží plotů naší firmou získáte  finální stavbu s plnou zárukou na materiál a práci.  

Cenu jednotlivých prvků ze štípaných nebo hladkých bloků neuvádíme z důvodu komplikovaného výpočtu celkové ceny stavby.  Zašlete nám prosím prostřednictvím formuláře "Nezávazná poptávka"  Vaší představu  o typu, provedení a  rozměrech   ( jednoduchý plánek ) požadovaného oplocení . Obratem Vám zašleme  zdarma nezávaznou cenovou nabídku a vizualizaci zpracovanou spec. programem, který specifikuje potřebný počet a typ použitých bloků ke stavbě požadovaného oplocení.  

Zveme Vás na prohlídku  výstavní plochy v sídle společnosti Přelouč , Chrudimská 1656, kde si můžete prohlédnout nabízené Ploty ve skutečném provedení .