Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Reference zákaznáků

 

chtěl bych tímto poděkovat firmě INFAK s r.o., za realizaci oplocení mého pozemku. První a hlavní fáze proběhla již v září 2011 a pokračování a dokončení oplocení proběhlo v únoru 2016. Práce byly provedeny kvalitně, rychle a k plné naší spokojenosti. Tuto firmu můžu všem doporučit.

Děkujeme za perfektně naplánovanou a provedenou práci betonového oplocení ve Starém Kolíně. Příkladně hodnotíme přístup, jednání a kvalitu provedeného oplocení pracovní skupinou Vaší firmy, celá spolupráce byla opravdu bezvadná. Můžeme jen doporučit pro další zájemce . Marcela Loužecká,, Starý Kolín

O velmi dobré a velmi kvalitní práci jsme se přesvědčili v minulých dvou březnových dnech a jsme velice spokojeni. Pánové z firmy INFAK, zvládli stavbu našeho betonového plotu víc než na jedničku, počínaje přijatelnou cenovou nabídkou, samotnou objednávkou, termínem realizace a konče pečlivě a kvalitně odvedenou prací. Vzájemná komunikace, pohoda a...

Dobrý den pane Dvořák, ráda bych touto cestou poděkovala za perfektní komunikaci s Vámi. Jednání velice rychlé a bezvadně odvedená práce Vašich zaměstnanců. Jsem velice spokojena s Vaší firmou a zcela určitě budu doporučovat dalším. Nevím co více dodat, snad jen at se Vám daří a mnoho spokojených zákazníků .

Dekuji firmě Infak za zhotoveni betonovo/drevěného plotu k našemu rodinnému domu. Oceňuji rychle a bezproblémové řešeni od nabídky, pres realizaci až po předaní plotu. Kvalita a cena odpovídá požadavkům a s provedením jsme spokojeni.