Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Vyrábíme a dodáváme betonové ploty v dekorech :

"ŽALUZIE"
200 x 40 x 4,5 cm , jednostranná, přírodní beton
"PRKNO"
Rozměr : 200 x 25 x 4,5 cm,  jednostranná , barva přírodní beton
"GRAF"
200 x 40 x 4,5 cm , jednostranná, přírodní beton  
"PALISÁDOVÁ - HLADKÁ"
Rozměr : 200 x 25 x 4 cm, dekor : jednostranný , barva přírodní beton
"ŠTÍPANÝ KÁMEN"
200 x 50/25 x 4,5 cm,  jednostranná / oboustranná, přírodní beton
 
 
"LÁMÁNÝ KÁMEN"
Rozměr : 200 x 50 x 4,5 cm, dekor : jednostranný , barva přírodní beton 
"MODERN"
Rozměr : 200 x 50 x 4,5 cm,  
jednostranná / oboustranná, přírodní beton
"OBÁLKA" 
Rozměr : 213 x 50 x 4,5 cm, dekor : jednostranný , barva přírodní beton
"CIHLA" 
Rozměr : 213 x 50 x 4,5 cm, dekor : jednostranný , barva přírodní beton

Betonové deskové ploty - bez základový plotový systém 

  • Nabízíme :
  • Vyplňte formulář a my Vám zdarma  zpracujeme a zašleme nezávaznou cenovou nabídku. 
  • Dodávané betonové desky a sloupky jsou vyrobeny v naší produkci v Přelouči.
  • Nabízíme odbornou montáž betonových plotů "Na klíč" našimi zaměstnanci včetně demontáže, odvozu a likvidace starého oplocení  s plnou zárukou na materiál a montáž. 
  • Při montáži betonových desek. plotů jednotlivé desky klínkujeme a tmelíme příp. vzniklé spáry mezi deskami. Zamezujeme tak možnosti vibrováni desek při věrtrném počasí.  
  •      Zajišťujeme  prodej všech komponentů pro stavbu betonových plotů koncovým zákazníkům i stavebním firmám.
  •    Systém oplocení se skládá z betonových desek o stejné délce 200 cm, výšce 50 nebo 25 cm a tloušťce 4,5 cm. Deska 200 x 50 cm může být v provedení oblouk a montuje se jako nejvyšší deska ( výška v oblouku je 61 cm ).  Desky jsou zasazeny do drážek ve sloupcích. Sloupky jsou dodávaný jako průběžné ( 2 drážky ), rohové ( 2 drážky 90 st.)  a koncové ( 1 drážka ) . Výška nadzemní části plotu může být od 100 do 250 cm, po 25 cm ( resp. 261 cm je li poslední deska oblouková ) . Délka je násobkem 2 m ( nutno připočíst 4 cm tl. sloupku ) Desky a sloupky lze libovolně krátit na délku ( na výšku se úprava nedoporučuje, poškodí se ocel. výztuž ) . Jednotlivé komponenty lze vzájemně kombinovat a můžete vytvořit ploty plné , které zajistí Vaše maximální soukromí a ochranu. Desky lze také skládat střídavě rubovou a lícovou stranou do šachovnice apod. Další možností je provedení s betonovými deskami a sloupky v kombinaci s dřevěnou nebo dřevoplastovou popřípadě s výpní  z naší nabídky, nebo podle Vašeho návrhu.    Betonové deskové ploty lze také doplnit o branky a brány dvoukřídlé nebo posuvné.

E - shop

Kategorie

Použití : Betonové deskové ploty jsou primárně určeny k oplocení domů, zahrad, průmyslových a zemědělských objektů, garážová stání, sklady, protihlukové bariéry, kotce a výběhy pro zvířata, kompostery , přístřešky na popelnice ap. V naší nabídce jsou desky s jednostranným 3D profilem -  cihla, obálka, lámaný kámen  nebo oboustranné desky štípaný kámen  s jedním 3D profilem a druhá strana je strukturována vymačkávaným profilem kámen nebo mozaika. Barevné provedení : V naší nabídce jsou desky v barvě přírodní ( šedá ), písková, červená a grafitová. Desky lze samozřejmě opatřit jakýmkoli nátěrem určeným pro úpravu betonu. Desky a sloupky lze při montáži jednoduše upravovat podle potřeb kot. pilou s řezným kotoučem na beton.

  • Novinkou r. 2019 je možnost kombinace betonových desek s kovovými nebo dřevěnými výplněmi z naší nabídky nebo možností výroby podle Vašeho návrhu. Složení - výroba : Desky a sloupky jsou vyrobeny z vibrovaného jakostního betonu s použitím cementu 42,5 R, kameniva a průmyslové armatury.

Protože beton pro výrobu desek a sloupků je tvořen z čistě přírodních materiálů, může v důsledku různých faktorů (nejčastěji povětrnostních podmínek) působících při výrobě či skladování betonových plotů docházet ke kolísání vlastního přirozeného složení betonu nebo vystoupení volného vápna obsaženého v cementu na povrch betonového plotu - tzv. výkvět. Zabránit vzniku drobných barevných odlišností a vápenných výkvětů v souhrnu působení všech negativních vlivů je i za použití nejpokrokovějších chemických přísad nemožné. Barevné rozdíly a výkvěty mohou mít různou intenzitu, v žádném případě však nemají vliv na kvalitu a užitné vlastnosti betonového plotu. Případné barevné rozdíly a vápenné výkvěty proto není možné považovat za vadu zboží. Působením povětrnostních vlivů a běžným mechanickým namáháním zpravidla dojde časem k vyrovnání barevných rozdílů a zmizení výkvětů.

  • Výhody : Cenově dostupný, jednoduchá montáž, bezúdržbový, velké množství kombinací desek, dlouhá životnost, mrazuvzdorný, rozebíratelný.

Postup montáže : Vyměříme trasu , kterou povedeme oplocení. Pomocí kolíků vyznačíme místo pro sloupky. Vzdálenost středu sloupků je 205 cm. Pomocí provázku ( nebo nivelačního přístroje ) vyznačíme výšku plotu. Vyhloubíme výkopy pro usazení sloupků min. průměr 30 cm . Sloupky usadíme do hloubky dle zvolené výšky plotu, zajistíme v kolmé poloze a provedeme jejich zabetonování. Správnou rozteč zajistíme vložením latě o délce 201 cm. Lať musí být volná Zabetonujeme všechny sloupky. Při betonování musíme dát pozor na dodržení správné výšky, kolmosti a rozteče sloupků. Po zatuhnutí betonu vkládáme desky podle zvoleného duhu plotu. Po vložení 1 desky je nutno zkontrolovat vodováhou rovinu , v případě nerovnosti vyrovnáme spodní desku pomocí klínků. Po nasunutí všech desek provedeme jejich zajištění v drážce sloupků pomocí kolíčků, tmelu nebo betonového potěru. Takto zpevníme celé oplocení a zamezíme případným vibracím desek při větrném počasí.

  • Při manipulaci a převozu dílů betonového plotu je nutné dodržet některá doporučení, aby nedošlo k jejich poškození. Plotové dílce je nutno skladovat, přenášet a převážet pouze ve svislé poloze. Při skladování a převozu je nutné mít pevnou základnu pod deskou a musí být zabezpečená proti pohybu. Při přenášení desku uchopíme za boční strany, ne za ozdobné konce a stále udržujeme svislou polohu desky.