Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Obklady ze štípaného betonu

Betonové obkladové pásky od f. Drewbet jsou určené pro použití v interiérech i exteriérech pro úpravu svislých ploch, jako jsou stěny, sloupy, bary, pulty, krby, podezdívky plotů nebo pro úpravu fasád domů. Ušlechtilé a velmi praktické užitné vlastnosti těchto výrobků jsou výbornou alternativou pro ty, kteří hledají moderní řešení svého bydlení. Snadná montáž dlouhodobá trvanlivost, odolnost vůči mrazu - vyrábí se v 11 odstínech..
Vlastnosti obkladu: Skvěle se hodí pro úpravu stěn, sloupů, schodišť ve veřejných prostorách s vysokým provozním zatížením. Obklady jsou odolné proti vlhkosti, otěru a zašpinění . Výborně se hodí pro venkovní použití v oblastech s vysokou vlhkostí vzduchu, povrch může být v neustálém neustálém kontaktu s vodou. ( koupelny, lázně a salony krásy , solné jeskyně). Jsou mrazuvzdorné s odolností proti nízkým teplotám, je ideální pro venkovní použití, jako například:. terasy, balkony, obložení stěn - Izolační hluk má vlastnosti rozptylující hluk, proto se používá v konferenčních místnostech, nahrávacích studií a hudebních klubů. Tento materiál je je ideální k použití v blízkosti tepelných zdrojů - kamen, krbů, tep. zářičů a pod., aniž by hrozilo riziko přehřátí materiálu.
Barevné provedení a struktura obkladů je totožná s provedením štípaných kvádrů pro stavbu plotů. Nákupem produktů f. Drewbet  máte možnost barevně sladit Váš plot, podezdívku, skříňku HUP, zahradní domek, obklad zádveří
a pod.  

Specifikace

E - shop