Ploty na klíč - Dodávky a montáž veškerého druhu oplocení

Nabízíme kompletní montáž hliníkového oplocení  vč. vybetonování zákl. patek a výrobu a montáž posuvných, dvoukřídlých bran a branek.
  • Nabízíme dodávky a montáž oplocení z hliníku , včetně výroby dvoukřídlých a posuvných bran a branek podle Vašich požadavků . Materiál rámu je vyroben z ocelových profilů vč. pozinku a opatřen práškovou barvou v požadovaném odstínu. Do rámů jsou zamontovány hliníkové prvky přesně tak , aby tvořily jeden celek s Vámi vybraným typem plotu. 
  • Můžete si vybrat stavbu plotu s hliníkovými sloupky nebo se zděními sloupky s podezdívkou nebo bez podezdívky z naší nabídky 
  • Systém "CUBO" nebo "Štípaného betonu "
HLINÍKOVÉ PLOTY JSOU SKVĚLOU VARIANTOU OPLOCENÍ PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ VŠESTRANNÝ, ODOLNÝ A NENÁROČNÝ PLOT NA ÚDRŽBU, KTERÝ DODÁ JEJICH POZEMKU BEZPEČNOST I ESTETICKÝ VZHLED.Možnost instalace


Proč hliníkové ploty

Jednou z hlavních výhod hliníkových plotů je jejich odolnost. Narozdíl od dřeva, které může časem hnít, deformovat se a praskat, je hliník odolný vůči rzi, korozi a povětrnostním vlivům. Díky tomu jsou hliníkové ploty nenáročné na údržbu, protože nevyžadují pravidelné natírání nebo moření, jako dřevěné ploty.  Další výhodou hliníkových plotů je jejich univerzálnost. Dodávají se v různých stylech a provedeních, takže je lze upravit tak, aby vyhovovaly jakýmkoli estetickým nebo funkčním potřebám. 

Výhody hliníkových plotů

Hliníkové ploty se také snadno instalují a udržují. Jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje, takže je lze rychle a snadno nainstalovat bez potřeby těžkého vybavení nebo specializovaných nástrojů. Hliníkové ploty navíc díky své odolnosti vydrží mnoho let bez nutnosti oprav nebo výměny.  Celkově jsou hliníkové ploty skvělou variantou oplocení pro ty, kteří chtějí plot nenáročný na údržbu, odolný a všestranný, který dodá jejich pozemku bezpečnost i estetický vzhled.
Pro nákup jednotlivých hotových modulů a prvků klikněte na obrázek a vstoupíte do E- shopu.